Dostępne niebawem

CO OFERUJEMY

Podczas zajęć w sposób naturalny stymulujemy do rozwoju i poznawania świata

Zapraszamy na zajęcia

SMYKO-MULTISENSORYKA

Podczas zajęć w sposób naturalny stymulujemy do rozwoju i poznawania świata – wykorzystujemy prowizoryczne instrumenty muzyczne, farbki, piórka i bąbelki. Zaskakujące dla dziecka doświadczenia pobudzają nie tylko jego ciekawość i kreatywność, ale stanowią również doskonałą zabawę. Dla rodziców będzie to także bogate źródło pomysłów na wspólne i twórcze spędzanie czasu ze swoją pociechą w domu. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich dzieci, ale szczególnie przydatne będą dla tych wrażliwych na bodźce, wymagających (high need baby) lub pochodzących z ciąży wysokiego ryzyka. Są to zajęcia wspierające rozwój wszystkich dzieci dostarczając im dodatkowych bodźców stymulujących ich zmysły. Zajęcia które nie ograniczają, dzięki czemu rozwijana jest kreatywność oraz odwaga.

 

Zajęcia dla trzech grup wiekowych:
– dla małych dzieci, które opanowały już umiejętność siedzenia, ale jeszcze nie potrafią chodzić
– 1-2 latka
– 3-4 latka

Czas trwania 50 minut.
Cena 50zł.
Dokładny termin zajęć w zakładce GRAFIK.

SENSORYCZNE ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Możliwość wyrażenia siebie, kształcenie zdolności manualnych oraz rozwój kreatywności – to tylko niektóre korzyści płynące z sensorycznych zajęć plastycznych. Tego typu aktywność artystyczna jest dla dzieci naturalna, dlatego tak chętnie uczestniczą one w spotkaniach. Sensoryczne zajęcia plastyczne to jednak nie tylko zwyczajne rysowanie kredkami czy malowanie pędzlem – program został przygotowany specjalnie pod kątem integracji sensorycznej, mającej kompleksowo wspierać rozwój dziecka. Nasze zajęcia dostosowane są do wieku i zdolności uczestników, dzięki czemu każde będzie mogło w sposób aktywny i satysfakcjonujący brać udział w całym procesie twórczym.

Czas trwania 45-60 minut.
Cena 40zł.
Dokładny termin zajęć w zakładce GRAFIK.

SPEKTAKLE POLISENSORYCZNE

Spektakl polisensoryczny to pokaz pełnych możliwości Sali Doświadczenia Świata! Zajęcia odbywające się w ramach jednego z trzech dostępnych scenariuszy (Podwodny Świat, Kosmos, Wiosna) to fascynująca przygoda prowadząca dziecko przez świat dźwięków, pokazy świetlne oraz doznania smakowe, zapachowe i dotykowe! Pojawiające się stopniowo kolejne bodźce zmysłowe oraz rekwizyty pozwalają na harmonijne oraz dynamiczne poznawanie zaplanowanych atrakcji. Wprowadzanym kolejno nowym aktywnościom towarzyszy zmiana muzyki, oświetlenia oraz kolorów, dzięki czemu dziecko z pewnością nie będzie narzekało na nudę! Prowadzący zajęcia specjaliści dynamicznie reagują na działania podejmowane przez najmłodszych oraz wykorzystują cały potencjał naszej Sali Doświadczenia Świata – kule świetlne, wodne tuby, kolorowe światła oraz dywan multimedialny pozwalający dzieciom na aktywny ruch poprzez ćwiczenia, gry, dźwięki i obrazy. Przygotowany przez nas spektakl polisensoryczny to coś więcej, niż zwykła rozrywka – to precyzyjnie zaplanowana i wyreżyserowana przygoda, która pozwoli każdemu dziecku doświadczyć niezapomnianych przeżyć.

Tematy spektakli to m.in. „Podwodny świat” oraz „Kosmos”, które zostały odświeżone i będą przedstawiane w nowej formule. Ponadto proponujemy calkiem nowe tematy, które będą pojawiały się w naszej ofercie z pewnością zaskakując każdego małego odbiorcę.

Czas trwania jednego spektaklu: 45 minut
Cena 50zł
Liczba uczestników 4 – 10 osób

W celu dostosowania zajęć do możliwości rozwojowych dzieci, przyjmujemy podział ze względu na wiek: 4 – 6 lat (przedszkole) oraz 7 – 12 lat (szkoła podstawowa).

Na spektakle obowiązują zapisy. Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem zajęć grupowych oraz śledzeniem naszego profilu Facebook, gdzie również znajdują się aktualne informacje dotyczące tematyki oraz terminów planowanych spektakli.

Zachęcamy do przeżywania spekaklu w gronie przyjaciół czy znajomych i zapisywania dzieci całymi grupami.

SPEKTAKLE POLISENSORYCZNE Z ZAJĘCIAMI PLASTYCZNYMI

Spektakl polisensoryczny wzbogacony o zajęcia plastyczne to pokaz pełnych możliwości Sali Doświadczenia Świata z dodatkową aktywnością! Tutaj formuła spotkania obejmuje również aktywność plastyczną, dzięki której uczestnicy mają okazję stworzyć coś wyjątkowego, co zabiorą ze sobą do domu w formie pamiątki. Zajęcia plastyczne nawiązują do tematyki spektaklu, dzięki czemu wzmacniają pozytywne bodźce i doświadczenia, które uczestnicy nabywają w Sali Doświadczania Świata. Forma plastyczna jest na tyle przyjemna, że – kto wie – może również małe arcydzieła dzieci wezmą udział w samym spektaklu?

Tematy spektakli to m.in. “Podwodny świat” oraz “Kosmos”, które zostały odświeżone i będą przedstawiane w nowej formule. Ponadto proponujemy calkiem nowe tematy, które będą pojawiały się w naszej ofercie z pewnością zaskakując każdego małego odbiorcę.

Czas trwania: 90 minut
Cena 70zł
Liczba uczestników 4 – 10 osób

W celu dostosowania zajęć do możliwości rozwojowych dzieci, przyjmujemy podział ze względu na wiek: 4 – 6 lat (przedszkole) oraz 7 – 12 lat (szkoła podstawowa).

Na spektakle obowiązują zapisy. Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem zajęć grupowych oraz śledzeniem naszego profilu Facebook, gdzie również znajdują się aktualne informacje dotyczące tematyki oraz terminów planowanych spektakli.

Zachęcamy do przeżywania spekaklu w gronie przyjaciół czy znajomych i zapisywania dzieci całymi grupami.

LOGORYTMIKA

Wspieranie prawidłowego rozwoju mowy u dziecka, już tego kilkuletniego jest bardzo istotne. Zarówno u tych maluchów, które mają widoczne trudności, jak i tych u których chcemy takim deficytom zapobiec. Logorytmika jest niezwykle przyjemną dla dziecka formą tego typu oddziaływań. Łączy w sobie logopedię i rytmikę – wspiera rozwój aparatu mowy i oddechu, właściwy sposób wymowy, ale także pozytywnie oddziałuje na koordynację własnego ciała, orientację przestrzenną oraz wspiera samodyscyplinę dziecka. Prowadzone w grupie zajęcia są okazją do socjalizacji oraz nabywania dobrych nawyków współpracy w grupie.Nieodłącznym elementem spotkania jest muzyka, rytm, tempo, ruch, słowa, właściwy oddech… To wszystko sprawia, że logorytmika jest dla dziecka przyjemnie spędzonym czasem na zabawie z rówieśnikami w czasie którego wspierany jest jego rozwój i wzrasta poziom zdolności m.in. niezbędnych do osiągnięcia gotowości szkolnej.

Czas trwania 45 minut
Cena 40zł

CYKL ZAJĘĆ ROZWOJOWYCH „MAŁY AVATAR”

Lubisz zaskakiwać swoje dziecko? A może ono samo uwielbia niespodzianki? Mamy coś właśnie dla was! Postanowiliśmy stworzyć wyjątkową ofertę zajęć rozwojowych, dzięki którym każde spotkanie z nami będzie pozytywnym zaskoczeniem. Na czym to polega?

Proponujemy 3-miesięczny cykl zajęć, obejmujących 16 warsztatów o różnorodnej tematyce i formie aktywności. Wspieramy rozwój sprawności fizycznej i intelektualnej. Wykorzystując możliwości sal oraz instruktorów naszego Centrum zapewniamy szeroki wachlarz aktywności – począwszy od spotkań plastycznych i sensoplastcznych, muzycznych i ruchowych, przez sensoryczne, aż po arteterapeutyczne. To wszystko razem sprawia, że budzimy w twoim dziecku nowe pokłady kreatywności, rozwijamy zdolności i umiejętności….po prostu, poszerzamy jego horyzonty. Brzmi ciekawie? I takie właśnie będzie!

Zajęcia dla dwóch grup wiekowych:

  • 4 – 7 lat
  • 8 – 12 lat

Czas trwania 45 – 60 minut
Cena 40zł

UWAGA! Dla osób uiszczających opłatę za cały cykl spotkań przygotowaliśmy ZNIŻKĘ w wysokości 10% całego abonamentu

SENSOPLASTYKA

Czy jest dla dziecka coś wspanialszego, niż możliwość dotykania, smakowania, tworzenia i brudzenia jednocześnie? I to bez ograniczeń? Tym właśnie w dużym skrócie są zajęcia sensoplastyki. Wykorzystując jadalne produkty – mąki, kasze, ryże, makarony, różnego rodzaju ziarna, galaretki, posypki, przyprawy i inne skarby znajdujące się w domowej kuchni – uczestnicy zajęć mają możliwość wyrażania siebie w swobodny sposób. Jeśli chcą, mogą ubrudzić się od stóp do głów, tu nie obowiązują fartuchy. Istotną spotkań sensoplastyki jest pełna dowolność – tu nie ma narzucania tematu pracy, czy wymagania określonego efektu. Grunt to świetnie się bawić doświadczając wszystkimi zmysłami, wyrażając siebie i korzystając z dziecięcych pokładów wyobraźni.

Tego typu aktywność niezwykle stymuluje zmysły a co za tym idzie rozwija świadomość przestrzeni, własnego ciała, usprawnia zdolności ruchowe i poznawcze. Sensoplastyka to dziecięcy raj!

Czas trwania 45-60 minut
Cena 45zł

WordPress Lightbox
Skip to content