Nasz zespół

Powołane przez nas Centrum Terapii SENSIS jest miejscem stworzonym z myślą o dzieciach. Cel, jaki przyświeca nam od samego początku podjętej przez nas inicjatywy, to pomoc najmłodszym w ich prawidłowym rozwoju na wielu płaszczyznach. To misja trudna i wymagająca, ale przy tym niezwykle ważna, dlatego podejmujemy się jej z satysfakcją i zaangażowaniem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że praca z dziećmi wymaga odpowiedniego nastawienia oraz kwalifikacji. Każde z nich jest inne, dlatego cechuje nas indywidualne podejście do naszych małych pacjentów, wśród których znajdują się wcześniaki, noworodki, niemowlęta oraz dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Oferujemy im wsparcie zwłaszcza w obszarach psychologii, fizjoterapii oraz integracji sensorycznej.

Profesjonalizm rzetelność

W zakresie niesionej przez nas pomocy stawiamy na profesjonalizm i rzetelność – wykorzystujemy nowoczesne metody oraz narzędzia terapeutyczne. Wszystkie podejmowane przez nas działania opierają się na wiedzy oraz zebranych informacjach, dlatego każdą terapię poprzedza wnikliwa i pogłębiona diagnoza. Pozwala ona określić obszary, nad którymi należy pracować z dzieckiem oraz dobrać metody będące najlepszym rozwiązaniem w danym, indywidualnym przypadku.

Dokładamy również wszelkich starań, aby każda wizyta została przez małego pacjenta zapamiętana jak najlepiej. Rozumiemy język oraz lęki dzieci, dlatego doskonale wiemy jak z nimi rozmawiać oraz współpracować. Wszelkie podjęte przez nas działania sprawią, że wizyty w naszym Centrum nie są przykrą koniecznością, a wspaniałym stymulującym do rozwoju przeżyciem.

Kontakt

Zespół Integracja Sensoryczna

Magdalena Wdowik
Magdalena Wdowik
Anna Rość
Anna Rość
Aleksandra Świdrak
Aleksandra Świdrak
Ewelina Marcinek
Ewelina Marcinek

Zespół Psychologia/psychoterapia

Iwona Masłowska
Iwona Masłowska
Jadwiga Ziemba
Jadwiga Ziemba
Sylwia Wcisło
Sylwia Wcisło
Dorota Czechowicz
Dorota Czechowicz

Zespół Logopedia/ Neurologopedia

Ewelina Wingert
Ewelina Wingert

Blog: Logopedia/ Neurologopedia

Zespół Dietetyka/ Psychodietetyka

Barbara Matejska
Barbara Matejska

Zespół Fizjoterapia

Renata Świątek
Renata Świątek
Ewelina Marcinek
Ewelina Marcinek
WordPress Lightbox