fbpx

Sala Doświadczania Świata to nie tylko zabawa. Korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny, społeczny, ruchowy i poznawczy. Stawiamy na rozwój dziecka przez zabawę!

Dwa zajęcia tematyczne w Sali Doświadczania Świata – to wyjątkowa nowość, która wystartowała w Centrum Terapii Dziecka Sensis podczas minionych ferii. Nasz interaktywne pokazy zabiorą Twoją pociechę w fascynujący kosmos oraz do podwodnego świata. Udział w zajęciach to nie tylko pozytywny wpływ, ale masa frajdy dla każdego dziecka.

KOSMOS
Dziecko wyruszy w międzyplanetarną podróż. Zobaczy, usłyszy, a nawet dotknie gwiazd i planet. Sala Doświadczania Świata to idealne miejsce do zaaranżowania przestrzeni kosmicznej. Na Wasze pociechy czekają m.in.  warsztaty i zabawy na Magicznym Dywanie.

PODWODNY ŚWIAT
Statek podwodny w postaci łóżka wodnego zabierze Twoje dziecko w głębiny oceanu pełnego ryb, koników morskich, rekinów, płaszczek, delfinów, meduz i raf koralowych. Mali płetwonurkowie będą szukać przygód oraz trofeów!  Odbędą się warsztaty i gry interaktywne.

Czas trwania każdego spektaklu: 2,5h.
Koszt: 40 zł/dziecko.
Dwa przedziały wiekowe: 3-7 lat oraz 8+.
Maksymalna liczba dzieci w grupie: 10.

Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników pokazu prosimy o wcześniejsze umówienie się pod numerem tel +48 889 886 878.

Zapraszamy do zabawy w dni: