Dostępne niebawem

CO OFERUJEMY

Proponujemy szereg opracowanych i prowadzonych metodą Snoezelen, czyli właśnie po przez Salę Doświadczania Świata zajęć, przygotowanych przez profesjonalny zespół. Wzbogacamy naszą ofertę o różnorodne aktywności, dzięki czemu czas spędzony z nami daje szerokie spektrum doświadczeń i doznań, angażując dzieci pod różnym kątem.

Z pewnością zarówno mniejsze i większe dzieci nie będą mały czasu na nudę, a niezwykłość Sali Doświadczania Świata na długo pozostanie w ich pamięci!

Spektakl POLISENSORYCZNY
Z MAGICZNYM DYWANEM

to fascynująca przygoda prowadząca dziecko przez świat dźwięków, pokazy świetlne oraz doznania smakowe, zapachowe i dotykowe! Pojawiające się stopniowo kolejne bodźce zmysłowe oraz rekwizyty pozwalają na harmonijne oraz dynamiczne poznawanie zaplanowanych atrakcji. Całość wzbogacona o dywan multimedialny zapewniający niebanalną rozrywkę z nauką, relaksem bądź inną aktywnością w tle.

Zajęcia PLASTYCZNE

czyli aktywność, którą kochają chyba wszystkie dzieci. U nas jest to odrębna część lub uzupełnienie spektaklupolisensorycznego. Dzięki wykorzystywaniu nietuzinkowych form, dzieci samodzielnie tworzą stając się małymi artystami. To, co powstaje w czasie zajęć jest także wspaniałą pamiątką ze spotkania, której nie sposób przecenić!.

Zajęcia SENSORYCZNE

Czyli wspaniały czas dla każdego dziecka. Tutaj nikt nie zakazuje sie ubrudzić, dotykać, wąchać czy smakować... Oparte na podstawach Integracji Sensorycznej spotkanie, jest cudowną okazją, by pobudzać w dzieciach procesy niezbędne do właściwego rozwoju nie tylko zmysłów, Dla nauczyciela natomiast jest wyjątkową okazją do obserwacji wychowanka w nietypowych warunkach.

DOSTĘPNE PAKIETY - ŁĄCZ WYBIERAJ
ZADECYDUJ?

Aby wyjść na przeciw potrzebom przedszkolnych i szkolnych grup, przygotowaliśmy ofertę w ramach której można samodzielnie zadecydować w jakich zajęciach mają uczestniczyć dzieci. Jednocześnie, by zachować jakość prowadzenia spotkań i zapewnić
uczestnikom odpowiednie warunki umożliwiamy liczebniejszym grupom skorzystanie z pakietu zajęć, a tym samym podział na mniejsze grupy.

1. Spektakl polisensoryczny

CZAS: godzina dydaktyczna (45 minut)
KOSZT: 30zł / osoba

2. Zajęcia plstyczne

CZAS: godzina dydaktyczna (45 minut)
KOSZT: 35zł / osoba

3. Zajęcia sensoryczne

CZAS: godzina dydaktyczna (45 minut)
KOSZT: 35zł / osoba

4. Pakiet zajęć (dowolne 2 pozycje)

CZAS: 2 godziny dydaktyczne (90 minut)
KOSZT: 65/ osoba cena właściwa 45zł/osoba

CHCESZ DO NAS PRZYJECHAĆ DUŻĄ GRUPĄ?
MAMY DLA CIEBIE DODATKOWE OPCJE!

Dla placówek, które zamierzają skorzystać z zajęć w grupach liczących powyżej 25 osób, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Dzięki temu jednocześnie kilka klas czy grup może skorzystać z zajęć w naszych Centrum, a wy - łatwiejszą organizacją. Proponujemy aż 4 godziny zajęć, powiększonych o zajęcia sportowe. Mamy również możliwość cateringu. Grupa może liczyć nawet 60 dzieci!

Dodatkowe zajęcia sportowe w Akademii Sportu Chikara

CZAS: 2 godziny dydaktyczne (90 minut)
KOSZT: 10zł / osoba

Ciepły posiłek dla dzieci w trakcie zajeć

KOSZT: do ustalenia
Istnieje możliwość zamówienia
dziecięcej porcji obiadu lub pizzy
w atrakcyjnej cenie!

WIEK DZIECI

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku
od 3 do 12 lat

By spotkanie było dostosowane do
możliwości rozwojowych grupy,
przyjmujemy podział:
od 3 do 6 lat
(przedszkole)

od 7 do 12 lat
(szkoła podstawowa)

LICZEBNOŚĆ GRUPY

Zapewniając komfort przeżywania
zajęć i dbając o ich jakość
organizujemy zajęcia:

Z podziałem na grupy

od 4 do 10 osób
od 11 do 25 osób
i więcej

WordPress Lightbox